: AWANS W KOSZYKÓWCE DO ZAWODÓW POWIATOWYCH:
: SUKCES SPORTOWY W TENISIE STOŁOWYM:
: POWIATOWY TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU":
: SZKOLNY KLUB SPORTOWY:
: ZAWODY SPORTOWE W GOLICACH:

Dnia 07.02.2018 w Kunowicach odbyły się powiatowe zawody w mini koszykówce dziewcząt .
Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i awansowały do zawodów rejonowych.
Skład drużyny : K.Przybylska,J.Nowakowska,Z.Pióro,I.Leśniewska,W.Dylewska,W.Papież,A.Statkiewicz,D.Podhajecka,O.Gzowska,J.Kwaczeniuk,J.Foltyn,H.Sadowska i P.Zaremba.
Trener zespołu : Małgorzata Dąbrowska

zs zs zs zs zs zs zs zs

..: do góry :

POWIATOWA LICEALIADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

24 stycznia w naszej hali odbył się Powiatowy Turniej w Piłce Koszykowej Chłopców.
Nasza drużyna bezapelacyjnie wygrała ten turniej prezentując dobre wyszkolenie koszykarskie oraz bardzo dobre zgranie zespołowe.

3. TL Starościn 2 pkt. 65:175

Skład drużyny LO Rzepin: Bogdan Jurkiewicz, Amadeusz Biały, Wojciech Czak, Sebastian Jakubczak, Wiktor Owadiuk, Kacper Grabowski, Wojciech Sidorkiewicz, Michał Downar-Zapolski, Kacper Skomar, Hubert Pilsak, Jan Sadowski.
Teraz naszym celem są rozgrywki rejonowe, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z mistrzami powiatów: sulęcińskiego, międzyrzeckiego i świebodzińskiego.

Trener : Krzysztof Didyk

zs

AWANS KOSZYKAREK LO I GIMNAZJUM

W DNIACH 23.01.2018r. i 25.01.2018r. ODBYŁY SIĘ ZAWODY POWIATOWE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT.
Drużyna koszykarek zarówno z LO jak i Gimnazjum awansowała do zawodów rejonowych, chociaż z gimnazjum do zawodów przystąpiła tylko nasza szkoła.
Drużyna z LO wywalczyła awans po zwycięskich meczach z TL w Starościnie i CKU i Z w Słubicach.

Drużyna LO w składzie : A. Łagowska, E. Dudzińska, J. Wąsowicz, W. Frąckowiak, K. Brzózka, K. Madejewska, K. Szary
Drużyna G w składzie : I. Wolańczyk, A. Michalska, P. Degórska, A. Degórska, K. Piechowiak, M. Siminiak, H. Skałuba, M. Tarnawska, W. Nowakowska, E. Kądziela, N. Jaśkowiak, D.Świderska

Trener : Izabela Janiak

zs zs zs zs

,,Powitanie zimy,,
Pod tym hasłem 21 grudnia w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów szkoły podstawowej. Pod okiem organizatorów Wiktora Błaszczykiewicza i Mateusza Kubisia w zabawie wzięło udział sześć zespołów.
Wygrała drużyna o nazwie SMS Junior Teletubisie, najlepszym strzelcem został Dominik Zieliński, a bramkarzem Stanisław Grabowski. Oczywiście wyniki tych zawodów to sprawa drugorzędna, najważniejszą rzeczą było spędzenie czasu w miłej i zdrowej atmosferze. Wszyscy uczestnicy turnieju bardzo dobrze się bawili i już umówiliśmy na kolejną, sportową imprezę przed feriami.

Wiktor Błaszczykiewicz

zs zs zs zs

Dnia 14 grudnia 2017r. w WOSiR w Drzonkowie , odbyły się finały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym.
Reprezentantki naszej szkoły Karina Siemionkowska uczennica klasy IIIb i Natalia Skórzewska uczennica klasy Ia Liceum Ogólnokształcącego, wywalczyły po długich zmaganiach miejsce na podium.
Dziewczęta zajęły zaszczytne III-miejsce pokonując wiele drużyn z całego województwa lubuskiego.
I- miejsce zajęły dziewczęta z IV LO z Gorzowa Wlkp., II- miejsce dziewczęta z ZS z Kostrzyna n/ Odrą.

Opiekunka: Krystyna Kramarzewska

Trener - pan Krzysztof Didyk
zs

W naszej szkole odbywają się zajęcia dla uczniów w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” to program, nawiązujący do sprawdzonej formuły szkolnych, pozalekcyjnych zajęć sportowych „SKS”, skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
To przedsięwzięcie przyczynia się do wzrostu aktywności fizycznej dzieci i młodzieży oraz zapewnia im możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu.
To największe w historii Ministerstwa Sportu i Turystyki program upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Zajęcia w każdej grupie odbywają się dwa razy w tygodniu po godzinie zegarowej .
W Szkole Podstawowej zajęcia prowadzi pani Małgorzata Dąbrowska ,a w projekcie bierze udział 15 uczennic . Zajęcia są prowadzone z zakresu gier zespołowych .
Gimnazjum uczestniczy również w tym projekcie i obejmuje zajęcia z zakresu koszykówki dziewcząt w formie zabawowej i ścisłej,a zajęcia prowadzi pani Izabela Janiak.
W Liceum zajęcia prowadzi pan Krzysztof Didyk jest to sekcja piłki koszykowej chłopców ,w której bierze udział 15 uczniów.

zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs zs

Dnia 29 września o godzinie 10 w Golicach odbyły się biegi przełajowe na różnych dystansach, tzw. "Golicka Mila". W zawodach wzięło udział ponad 40 uczniów ze Szkoły Podstawowej, gimnazjum i liceum. Czworo uczniów wróciło z pucharami i medalami. Uczeń Oliwier Siniawski klasa IV b I miejsce: złoty medal oraz puchar: opiekun Krzysztof Didyk.
Lena Żywicka kl.V d, Klaudia Przybylska VI c i Malwina Olszewska kl. VII d - I miejsca i złote medale oraz puchary w swoich kategoriach wiekowych: opiekun Małgorzata Dąbrowska. Warto zaznaczyc, że uczennica Malwina Olszewska biegła z uczennicami gimnazjum a mimo to zwyciężyła z dużą przewagą nad pozostałymi zawodniczkami. Poza tym kilkoro uczniów i uczennic zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce.
Opiekunami grupy byli M.Dąbrowska ,W.Błaszczykiewicz i K.Didyk.